bayi basvurusu

Nasıl iş ortağı olabilirim?

Belka Türkiye’nin iş ortağı olmak için il bayisi veya showroom başvurusunda bulunabilirsiniz. İl bayisi ve showroomlarımızı bir aile olarak görüyoruz ve birlikte daha güçlü olduğumuza inanıyoruz. Belka Türkiye de il bayisi ve showroom başvuruları devam ediyor.

İl bayisi kimdir?

İl bayisi, sorumlu olduğu il sınırları içerisinde Belka ürünlerinin toptan satışını yapan, bölgesinde showroomlar açan, bayilikler veren, kurumsal kimliğe uygun showroomları açtıran yapılanmaya ‘Belka İl Bayisi’ denir.

Showroom nedir?

Showroom; Belka Türkiye veya il bayisine bağlı olarak çalışan, kurumsal kimliğe uygun satış mağazalarına “Belka Showroom”  denir. Showroom için ürün alım, satım ve tanıtım koşulları, Belka Türkiye tarafından belirlenir.

Belka Türkiye il bayisi ve Showroom başvuru

Boya ve duvar kağıdının yerine bütün iç mekanlarda kullanılan Belka, yüksek teknoloji ile üretilmiş bir duvar kaplama ürünüdür. BELKA il bayisi ve showroom başvuruları devam etmektedir. Belka Türkiye, çevresinde tanınmış, güvenilir ve sağlam firmalarla uzun soluklu işbirliği yapmayı tercih etmektedir. İl bayisi olmak veya showroom açmak için lütfen yan taraftaki formu doldurarak, firmanızı tanıtınız ve ilgilendiğiniz şehir veya şehirleri belirtiniz.

Belka il bayisi ve showroom programı; yüksek kaliteli, müşteri odaklı duvar kaplama çözümleri için eksiksiz bir pazarlama stratejisi önermektedir. Yaşam alanlarında duvar kağıdı ve boyanın yerine kullanılan Belka yeni nesil duvar kaplaması, birçok mimar, müteahhit, dekoratör, iç tasarım uzmanı ve boya ustalarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Belka Türkiye, il bayisi ve showroom için eksiksiz ve esnek pazarlama/satış destekleri sağlar. 

Başvuru Formu

Bayi Başvuru Formu
Başvuru Amacınız
reCAPTCHA

Belka Kurumsal Showroom Görselleri

Kurumsal Belka showroom tasarımlarının aşağıdaki görsellere bağlı kalması gerekir. Showroom kurulacak alanın büyüklüğü, yapısı ve yanında bulunan yapılara göre küçük farklılıklar gösterebilir. Belka il bayisi bütün farklılıklar için Belka Türkiye’nin onayını almalıdır.


il bayisi showroom basvuru video