avantajları-nedir

Pamuk duvar kaplaması avantajları nedir ?

Dekoratif pamuk duvar kaplamasının; renk çeşitliliği, ses yalıtımı, her yüzeye uygun, neme karşı direnç, %100 doğal, kokusuz, tamir edilebilir, temiz yüzey, ısı yalıtımı, yangına dirençli, myte ve böcekleri uzak tutma, ışık koordinasyon sağlama gibi saymakla bitmez avantajları vardır. Dekoratif pamuk duvar kaplamasının diğer avantajları ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Renk Çeşitliliği

Renk Çeşitliliği

 

60 farklı renk çeşitliliği ile istediğiniz renk kombinasyonuna ulaşılabilir. Renkleri ister karıştırarak, isterseniz karıştırmadan kullanabilirsiniz.

Ses yalıtımı sağlar

Ses Yalıtımı

 

Belka ses yalıtımı özelliği ile dışardan gelen sesler ya da içerden dışarı gidebilecek sesler için yalıtım sağlayarak sakin bir ortam oluşturur. Belka yankıyı engeller.

Her yüzeye uygulanabilir

Her Yüzeye Uygun

 

Belka her yüzeye uygun malzemedir. Çimento, odun, kumaş, demir, boyalı yüzeyler, duvar kağıdı, sıvalı ya da sıvasız yüzeyler, mermer, cam, plastik gibi her yüzeye uygun bir çözümdür.

Neme Karşı Direnç

 

Belka, su bazlı olmasına rağmen, fakat uygulandıktan ve kuruduktan sonra neme maruz kalsa bile deformasyona uğramaz. Oldukça güçlü bir yapıya kavuşur.

Belka kokusuzdur ve zehirlemez

Kokusuz

 

Tamamen organik olan Belka’ya yalnızca su ilave edildiğinden kimyasal bir gaz yayılmasına sebep olmaz. Kullanmadan önce, kullanım sırasında ve sonrasında kokusuzdur.

Kolay onarılır

Tamir Edilebilir

 

Alçıpan birleşim yerlerinde, bina oturmalarında zamanla meydana gelen kılcal çatları göstermez. Oluşabilecek hasarlar mala ve su yardımı ile düzeltilebilir.

yüzdeyüz doğal pamuk

%100 Doğal

 

Belka doğal pamuk ve mineral gibi doğal bileşenlerden oluşup, %100 doğal bir üründür. İçinde kimyasal yada sentetik madde yoktur. %100 doğal Belka sağlığınızı korur.

Kendini temiz tutar

Temiz Yüzey

 

Belka, anti-statik özellikle olduğu için, yüzeyinde toz partikülleri tutmaz; Kullanıcı hatası (kalemle çizme, çay dökülmesi vs.) gibi etkenler olmadığı sürece kirlenmez

Belka ısı yalıtımı sağlar

Isı Yalıtımı

 

Isı yalıtımı üzerinde yapılan araştırmalar, ısı kaybının duvar ve tavan yalıtımı eksikliğinden olduğunu gösteriyor. Belka ısı yalıtımı yapar ve %40 oranında enerji tasarrufu sağlar.

Yangına karşı dirençlidir

Yangına Dirençli

 

Belka %100 doğal içeriği sayesinde yangına karşı direnç gösterir; alev almaz özelliği yangının diğer odalara geçmesini engeller. Yangına dirençli Belka zehirli duman çıkartmaz.

böcekleri uzak tutar

Myte ve Böcekleri Uzak Tutar

Belka, sizin için myte ve böcekleri uzak tutar. Myte ve böcekler nötr ortamda yerleşemezler ve uzak dururlar. Belka, myte ve böcek istilasına karşı PH seviyesi nötrdür.

Işık koordinasyonu sağlar

Işık Koordinasyon

 

Evinizde ışık koordinasyon eksikliği, odaklanma problemleri ve strese sebep olabilir. Belka yumuşak ışık geçişleri sağlayarak gözlerinizi dinlendirir ve ferah bir ortam yaratır.

Belkayı tercih etmeniz için birçok sebep var

Belkayı uygulaması çok kolay ve hızlıdır

Belkanın avantajları nedir videosu