belka hakkında

İlk izlenimler kalıcı etkiler bırakır. Bir mekanın duvarlarındaki değişim, çok büyük farklar yaratabilir. Odanız, eviniz, iş merkeziniz ya da herhangi bir iç mekanda, duvarlarınızdaki BELKA değişimi ile sizlerde de kalıcı etki yaratacağımıza inanıyoruz.

BELKA benzersiz renk ve desen kombinasyonları ve bir çok yüzeyde kolayca uygulanabilirliği sayesinde iç mekanlarınıza yepyeni bir ifade kazandırır. Teknolojik ürünleriyle doğal BELKA, evinizde ve ofisinizde yenilik ve değişim yaratır.

Ulaşılabilir fiyatı, kolay uygulanabilirliği ve sınırsız renk seçenekleri ile her yüzeye uygulanır. İç cephe kullanımına uygun olan BELKA, tüm konutlarda, iş yerlerinde, eğitim ve sağlık kurumlarında, otellerde kısaca tüm iç mekanlarda kullanılabilir. 

Modern Belka

Modern ve yenilikçi iç cephe kaplaması olan BELKA duvarlarınızda fark yaratır.

Yüksek Kalite

 Belka yüksek mukavemeti, esnekliği, üstün kalite bileşenleri ile evinize değer katar.

Her Yüzeyde

BELKA beton, ahşap, mermer, cam, plastik gibi tüm yüzeylerde doğrudan uygulanabilir.

Pamuk Duvar Kaplaması Hakkında      Belka Türkiye

Yeni nesil pamuk duvar kaplaması, yüzeydeki çatlak, delik ya da duvar eğriliği gibi kusurları görsel olarak kapatmaya yardımcı olur. Pamuk duvar kaplaması, uygulandığı yüzeyde etkileyici bir dizayna sahip olup, dekoratif uygulamaları da mevcuttur. Sınırsız renk seçeneği ile dilediğiniz resim, şekil, logo veya herhangi bir tasarımı pamuk duvar kaplaması kullanarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yüksek Alman teknolojisi ile üretilen pamuk duvar kaplaması ürünlerimiz Dubai(BAE), Malezya, Hindistan ve İran’da bulunan fabrikalarımızda üretilmektedir. Belka, 35 ülkede bulunan satış ağı ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırıyor. 1996 yılından itibaren edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak, Belka Türkiye pamuk duvar kaplaması ürün ve uygulamalarına 5 yıl garanti veriyor. Belka Türkiye pamuk duvar kaplaması dışında 5 yıl garanti veren ürün varmı?

NEDEN BELKA ?

KOKU SUZDUR
KOLAY ONARILIR
HIZLI UYGULANIR
KOLAY TEMİZLENİR
NEME DAYANIKLIDIR
ISI  YALITIMI  SAĞLAR
SES İZOLASYONU SAĞLAR
RENK ÇEŞİTLİLİĞİ  SAĞLAR
HER YÜZEYE UYGULANABİLİR
BÖCEK ve MYTE  BARINDIRMAZ
IŞIK   KORDİNASYONU  SAĞLAR
ANTİSTATİK  ÖZELLİK GÖSTERİR

Üstün Alman Teknolojisi Pamuk Duvar Kaplaması

Video oynat Pamuk Duvar Kaplaması Hakkında